Volejte, smskujte, prozvánějte. Pomůžeme!

736 624 307

Pokud potřebujete poradenství, jsme ti nejlepší odborníci na reality. Pokud potřebujete nebo musíte prodat nemovitost, zajistíme vám pronájem bytu bezrealitky a bez provize.Chci splatit hypotéku, půjčky

Pokud chcete předčasně splatit hypotéku, úvěr či jinou půjčku, pak je třeba začít jednat se zástavním věřitelem (bankou, která hypotéku či úvěr poskytla). Bude potřeba podat písemnou žádost o dřívější splacení hypotéky (úvěru, půjčky). Věřitel (banka) vyčíslí zůstatek hypotéky (úvěru, půjčky) k rozhodnému datu.

Musíte si ujasnit, jakým způsobem hypotéku či půjčku předčasně splatíte, kde vezmete finanční prostředky. Většinou se na nás obrací lidé, kteří jsou se splácením ve zpoždění, protože jim chybí finance na splátky. V takových případech nová půjčka není dobrým řešením. Řešit neschopnost splácet jednu půjčku novou půjčkou je sebezničující a problém, tedy neschopnost splácet, prakticky není vyřešen. Většinou se proto takový problém řeší prodejem nebo výkupem nemovitosti.

Pokud již jste ve zpoždění se splácením úvěru či půjčky, pak vám reálně hrozí vysoké sankce a poté exekuce nemovitosti a dražba, ze které vám určitě nezůstane mnoho, pokud vůbec něco. V dražbách se totiž nemovitosti běžně prodávají za 30 – 50 % odhadní ceny.  V takovém případě je proto třeba jednat obzvláště rychle. Důležité je, aby se dluh dále nenavyšoval.

My provedeme podrobnou analýzu a najdeme příčiny vašeho problému. Vašim jménem budeme jednat s věřitelem místo vás. Jsme schopni převzít splácení úvěru či půjčky, nebo je splatit.

Proto neváhejte a ihned nás kontaktujte – vyplňte formulář nebo nám zatelefonujte.

 

Kontaktní údaje

Jméno: Přijmení:
Ulice: č.p.:
PSČ: Město:
Okres:
E-mail: Telefon:

Popište nabízenou nemovitost:

Adresa nemovitosti:

Požadovaná cena:
Foto 1:   (ve formátu .jpg)
Foto 2:   (ve formátu .jpg)
Foto 3:   (ve formátu .jpg)
Kontakt: info@nemovitosti-exekuce.cz

Potřebuji pomoci s řešením exekuce na nemovitosti v okrese:
Exekuce nemovitostí