Volejte, smskujte, prozvánějte. Pomůžeme!

736 624 307

Pokud potřebujete poradenství, jsme ti nejlepší odborníci na reality. Pokud potřebujete nebo musíte prodat nemovitost, zajistíme vám pronájem bytu bezrealitky a bez provize.Kdo jsou naši klienti

Naše zákazníky můžeme rozdělit do dvou skupin. Na ty, kteří chtějí prodat právně volnou nemovitost a na ty, kteří potřebují prodat nemovitost zatíženou exekucí, zástavním právem či jiným břemenem.

Do první skupiny patří lidé, kteří potřebují okamžitě větší hotovost a mají nemovitost, kterou chtějí pro získání hotovosti prodat. Dále pak ti, kteří potřebují svoji nemovitost prodat opravdu rychle, a to z nejrůznějších důvodů. Buď potřebují prodejem vyřešit složitou rodinnou situaci, nebo se jim nepodařilo nemovitost prodat přes realitní kancelář nebo v samostatném prodeji a déle již s prodejem nechtějí čekat.

Těmto lidem nabízíme řešení v podobě výkupu nemovitosti za hotové, kdy hotovost od nás obdrží během dvou dnů!

Lidem, kterým na nemovitosti váznou zástavy či dokonce exekuce, jsme schopni také pomoci. V součinnosti s jejich věřiteli a exekutory dokážeme zrealizovat rychlý výkup takovéto nemovitosti a naše klienty tak oddlužit. Ti se tak vyhnou hrozící dražbě, při které by za nemovitost dostali třeba jen 50 % ceny. Prodejem nemovitosti v dražbě mnohdy není ani problém vyřešen, neboť výtěžek z dražby nemovitosti kolikrát nepokryje ani všechny dluhy. Nemovitost je prodána a dluhy zůstávají. Proto je rychlost v těchto případech skutečně rozhodující a naše úspěšnost v takovýchto situacích je vysoká.

Proto neváhejte a kontaktujte nás, pomocí formuláře nebo telefonicky. 

 

Kontaktní údaje

Jméno: Přijmení:
Ulice: č.p.:
PSČ: Město:
Okres:
E-mail: Telefon:

Popište nabízenou nemovitost:

Adresa nemovitosti:

Požadovaná cena:
Foto 1:   (ve formátu .jpg)
Foto 2:   (ve formátu .jpg)
Foto 3:   (ve formátu .jpg)
Kontakt: info@nemovitosti-exekuce.cz

Potřebuji pomoci s řešením exekuce na nemovitosti v okrese:
Exekuce nemovitostí