Volejte, smskujte, prozvánějte. Pomůžeme!

736 624 307

Pokud potřebujete poradenství, jsme ti nejlepší odborníci na reality. Pokud potřebujete nebo musíte prodat nemovitost, zajistíme vám pronájem bytu bezrealitky a bez provize.Výkup, odkup nemovitosti

V případě, kdy člověk potřebuje bezodkladně získat větší finanční hotovost, je výkup nemovitosti za hotové zcela jistě nejvýhodnějším řešením. Pokud člověk peníze potřebuje na úhradu větších dluhů či jiných finančních závazků, mnohdy ani jiné řešení prakticky neexistuje. Výkupem nemovitosti za hotové se může dlužník vyhnout nepříjemnému, leč reálnému nebezpečí v podobě exekuce majetku. Nedobrovolná dražba nemovitosti, tedy bez souhlasu jejího vlastníka, představuje pro majitele nemovitosti velké a zbytečné finanční ztráty. Každý měsíc se u nás draží desítky nemovitostí a skutečností je, že v nedobrovolných dražbách se nemovitosti prodávají i za polovinu její hodnoty.

 

My vám nabízíme řešení vaší finanční situace formou výkupu nemovitosti za hotové, přičemž vaši nemovitost vykoupíme za nejvyšší možnou cenu.

 

V případě, že je vaše nemovitost právně „čistá“, jsme schopni zrealizovat celý realitní obchod, včetně vyplacení ceny, do 24 – 48 hodin od předání všech dokumentů, které se k nemovitosti váží.

 

Pokud je vaše nemovitost již v exekuci, dokážeme si poradit i s takovou situací. V takových případech standardně postupujeme tak, že nejprve vyplatíme vaše dluhy i exekutora. Tak mohou být odstraněný v katastru nemovitostí zástavy ve prospěch věřitelů. Jakmile se tak stane, prodáme vaši nemovitost solventnímu kupci.

 

V případě nesplacených závazků dvojnásob platí, že čas jsou peníze. Proto neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve. Uděláme vše pro to, abyste získali maximální obnos, který v dané situaci získat můžete.

 

 

Kontaktní údaje

Jméno: Přijmení:
Ulice: č.p.:
PSČ: Město:
Okres:
E-mail: Telefon:

Popište nabízenou nemovitost:

Adresa nemovitosti:

Požadovaná cena:
Foto 1:   (ve formátu .jpg)
Foto 2:   (ve formátu .jpg)
Foto 3:   (ve formátu .jpg)
Kontakt: info@nemovitosti-exekuce.cz

Potřebuji pomoci s řešením exekuce na nemovitosti v okrese:
Exekuce nemovitostí